Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Zájazd na mieru na Bora Bora

Neváhajte si vyklikať cenovú ponuku na mieru za pár sekúnd. Orientačnú cenu vidíte ihneď. Po odoslaní formuláru vás budeme kontaktovať do 48 hodín (vzhľadom na časový posun -12 hodín) s presnou cenovou ponukou a itinerárom, ktorá bude čo možno najlepšie vyhovovať poskytnutým kritériám. Následne spolu doladíme váš zájazd a po odsúhlasení sa pustíme do zariaďovania vašej nezabudnuteľnej dovolenky 🙂 Maximálny počet účastníkov dobrodružného zájazdu je limitovaný aby sme sa vám mohli naplno venovať počas celého pobytu. Zadaný dátum je orientačný, budeme sa snažiť napasovať váš pobyt čo možno najbližšie vašim požiadavkám. Odporúčaná dĺžka pobytu pri dobrodružnom zájazde je 15 dní vo Francúzskej Polynézii čo vzhľadom na dlhú cestu a časový posun znamená celkovo 17 dní mimo Slovenskej republiky.

Rezervačný formulár

Vaša požiadavka bola úspešne odoslaná ;-) Budeme Vás kontaktovať do 48 hodín.

Všetky položky označené symbolom * sú povinné!

Druh zájazdu

Druh zájazdu na Bora Bora

Pobytový zájazd: Klasická dovolenka, kde všetko za Vás zabezpečíme, dovolenku strávite sami podľa itineráru, s nami sa nemusíte stretnúť (budeme k dispozícii na telefóne) avšak v prípade záujmu môžeme zbehnúť aspoň na pivo ;-) Dobrodružný zájazd: Dovolenka s privátnym sprevádzaním slovákmi žijúcimi v destinácii a fotením počas celého pobytu v rozsahu aký si sami stanovíte.

Extra služby

Extra služby k dobrodružným zájazdom

Klientom, ktorých budeme osobne sprevádzať ponúkame aj profesionálne foto a video služby z dovolenky na Bora Bora. Podrobné porovnaie fotografických služieb a video služieb si prečítate v tomto článku.