Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Bora Bora One

Bora Bora One je výnimočná privátna vila s moderným vybavením. Rozprestiera sa na idylickom ostrovčeku o rozlohe 30351m² s výhľadom na lagúnu z jednej strany a súkromná pláž s výhľadom na hlavný ostrov Bora Bora na druhej strane. Sídlo je obklopené krištáľovo čistou vodou s bohatým podmorským životom.

Bora Bora One

Bora Bora One

Nechajte sa rozmaznať jedinečnou privátnou vilou Bora Bora One s prvotriednym dizajnom, servisom, vybavením a stravovaním.

Bora Bora One

Vo Vile sa nachádza 5 spální, kde každá má vlastnú terasu s výhľadom na lagúnu a súkromnú pláž. Vonkajší salónik je prepojení s luxusne vybavenou obývačkou. V sídle sa tiež nachádza súkromný bazén s výhľadom na pláž. Fare Pote‘e je tradičná krytá stavba doplnená barom, ktorá sa nachádza na pláži. V sídle tiež môžete nájsť úplne novú, najmodernejšiu telocvičňu, novopostavený pavilón a tenisový kurt kúsok od Vily. V celom sídle je kladení veľký dôraz na šetrné životné prostredie. Počas celého pobytu je k dispozícií 24 hodinový profesionálny servis.

Počet osôb: 10 dospelých

Rozloženie postelí: 5x manželská posteľ

Veľkosť: Privátne sídlo 30351 m²

Bora Bora One

Galéria