Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Prečo cestovať s nami na Bora Bora

Nie sme obyčajná cestovná agentúra. Ak hľadáte klasickú dovolenku tak nie sme pre vás tí praví. Ak však hľadáte nadštandardné služby na tej najvyššej úrovni so všetkým pohodlím a vaša cieľová destinácia je práve Francúzska Polynézia tak v tom prípade sme tu pre vás! Ponúkame vám kompletné zariadenie vašej vysnívanej dovolenky do Francúzskej Polynézie. Budeme s vami aktívne komunikovať už pri plánovaní vášho zájazdu, konzultovať vašu predstavu a zariadime za vás absolútne všetko od víz, prepravy z Bratislavy na letisko Schwechat vo Viedni, vyzdvihnutie na letisku v Papeete na ostrove Tahiti až po pohodlnú prepravu do vášho ubytovania. Stále málo? Vyskladáme vám celý zájazd priamo na mieru a absolútne všetko čo vás napadne ohľadne dovolenky vo Francúzskej Polynézii môžete nechať na nás. Počas celej dovolenky vás budeme sprevádzať na miesta, ktoré si vopred vyberiete.

Slováci žijúci vo Francúzskej Polynézii vás budú sprevádzať po najkrajšej krajine na tejto planéte v slovenčine, takže učebnicu cudzích jazykov pre samoukov môžete nechať doma. Chcete si prenajať auto? Nemusíte, sme Vám k dispozícii 24/7 počas celého pobytu. Chcete so sebou vláčiť výbavu na šnorchlovanie? Nemusíte, už na vás čaká v cieľovej destinácii. A čo foto technika? Vašu dovolenku za vás zdokumentuje profesionálna fotografka s profi technikou, takže na selfie fotky z mobilu môžete zabudnúť. Na vyžiadanie vám vieme vyhotoviť aj video vrátane leteckých záberov z vašej nezabudnuteľnej dovolenky. S nami Vám doslova stačí pobaliť si plavky a zvyšok môžete nechať na nás.

Takže prečo cestovať s nami?

Pretože žijeme vo Francúzskej Polynézii.

Nie sme obyčajní sprievodcovia ani cestovka. Vo Francúzskej Polynézii reálne žijeme. Všetci naši klienti sú z oblasti cestovného ruchu, s ktorými sme si za naše pôsobenie vo Francúzskej Polynézii vybudovali nadštandardné vzťahy. To je jeden z dôvodov, prečo naše možnosti siahajú ďalej ako možnosti iných cestovných kancelárií.

Pretože vám poskytneme kompletné konzultácie.

Po vyplnení nášho formuláru vás budeme do 24 hodím kontaktovať s cenovou ponukou a predbežným itinerárom. Po spätnej reakcii si dohodneme telefonát, v ktorom všetko prediskutujeme, na základe rozhovoru zapracujeme vašu predstavu do predmetného itineráru a začneme zariaďovať vašu vysnívanú dovolenku.

Pretože vám zabezpečíme odvoz z Bratislavy na letisko Schwechat vo Viedni.

V deň odchodu preberáme kontrolu nad vašou dovolenkou. Kolega vás pohodlne prepraví autom z Bratislavy na letisko Schwechat a bude Vám asistovať pri orientácii na letisku, odovzdávaní batožiny až po letiskovú kontrolu.

Pretože budeme k dispozícii na telefóne počas prestupov.

Počas cesty, ktorá sa považuje za najdlhšiu na svete absolvujete dva prestupy. Jeden v Paríži vo Francúzsku, kde nasadnete na lietadlo spoločnosti Air Tahiti Nui. Dá sa povedať, že od tohto momentu sa začína Vaša dovolenka, keďže letíte s päť hviezdičkovou leteckou spoločnosťou, kde už na palube zažijete ostrovnú atmosféru Francúzskej Polynézie. Druhý, veľmi krátky prestup (bez nutnosti vyzdvihnutia batožiny) vás čaká na americkej pôde, kde musí vaše lietadlo doplniť palivo a vy musíte absolvovať pasovú kontrolu a kontrolu vášho ESTA povolenia. Pri týchto prestupoch vo väčšine prípadov nenastanú žiadne komplikácie, ale vždy je dobré mať niekoho k dispozícii, kto vie v prípade potreby operatívne reagovať.

Pretože vás budeme čakať na medzinárodnom letisku Faaa v Papeete na ostrove Tahiti.

Po príchode na Tahiti vás budeme čakať na medzinárodnom letisku Faaa v hlavnom meste Francúzskej Polynézii, Papeete. Spoločne sa prepravíme autom do vášho ubytovania.

Pretože vás ubytujeme len v overených ubytovacích zariadeniach.

Výhradne svojich klientov ubytujeme len v ubytovacích zariadeniach, ktoré sú našimi partnermi, a ktoré sme osobne vyskúšali. Strávili sme v nich niekoľko mesiacov, takže poznáme dokonale všetky ich zákutia. Nezáleží na tom či sa jedna o cenovo dostupné tradičné ubytovanie alebo luxusný rezort.

Pretože o prepravu medzi ostrovmi a na ostrovoch sa postaráme my.

Počas celého pobytu vám budeme robiť osobného šoféra. Samozrejme vás bude všade voziť pri plnení itineráru, ale budeme vám k dispozícii aj v prípade, že budete potrebovať odviesť do reštaurácii, na nákup a pod. Pochopiteľne aj medzi ostrovmi vás budeme neustále sprevádzať.

Pretože vás budeme sprevádzať všade v slovenčine.

Sme Slováci žijúci vo Francúzskej Polynézii, takže všetko absolvujeme spoločne v slovenskom jazyku. Sprevádzanie a plnenie itineráru absolvujeme v slovenskom jazyku bez prízvuku, takže učebnicu cudzích jazykov pre samoukov môžete nechať doma 😉

Pretože celú vašu dovolenku vám zdokumentujeme.

Sme majitelia fulservisovej kreatívnej agentúry Stingray Studio. Sme prevádzkovatelia portálu SocietyIslands.com. Disponujeme s množstvom profi foto & video techniky, ktorou zdokumentujeme váš pobyt. Vieme, kde sú tie najfotogenickejšie miesta a Kika je vyštudovaná fotografka z Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave, z katedry fotografie a nových médií. Tentokrát sa nemusíte báť, že si z dovolenky odnesiete len selfie fotografie odfotené telefónom.

Pretože s nami neprekročíte váhový limit batožiny.

Pomôžeme vám zmestiť sa do váhového limitu batožiny tým, že si nemusíte nosiť so sebou foto techniku, vybavenie na šnorchlovanie a opaľovacie krémy. Všetky tieto veci vás už čakajú v cieľovej destinácii a tým šetríte kilá batožinovej váhy.

Pretože nemusíte so sebou nosiť vybavenie na potápanie.

Vybavenie na šnorchlovanie už máme pre vás nachystané vo Francúzskej Polynézii. Potápačské masky, šnorchle a plutvy vám budú poskytnuté počas celej dĺžky pobytu.

Pretože od nás dostanete opaľovací krém šetrný k životnému prostrediu.

V žiadnom prípade si nenoste so sebou opaľovacie krémy zakúpené na Slovensku alebo v EU. Tie na vás už budú čakať v cieľovej destinácii. Poskytneme vám renomované značky opaľovacích krémov (Nivea, All Good) vyrobené zo zložiek, ktoré sú šetrné ku koráľovým útesom. Francúzska Polynézia je jedna z posledných krajín sveta, kde na vás čakajú prenádherné korálové útesy veľmi dôležité pre životné prostredie tak nám dovoľte aby sme spoločne toto jedinečné bohatstvo uchovali a neprispievali k úhynu koralov počas vášho pobytu.

Pretože od nás dostanete sim kartu.

Po príchode od nás dostanete lokálnu sim kartu pre návštevníkov Francúzskej Polynézie. K dispozícii budete mat miestne aj medzinárodne hovory a 5GB internetu. Neobmedzený internet máte pochopiteľne vo vašom ubytovacom zariadení, ale keď budete potrebovať internet v teréne, 5GB vám bohate vystačí na celý pobyt. Navyše nebudete mať žiadny problém sa s nami kedykoľvek spojiť počas voľného programu.

Pretože sa budeme venovať len vám.

Počas celej dovolenky sa budeme venovať len vám a vašim blízkym. Špecializujeme sa len na malé skupiny (2 – 4 osoby), takže sa nemôže stať, že v jeden termín by sme sa venovali ešte niekomu ďalšiemu.

Pretože bude sranda.

Nemusíte sa báť, že by nebolo postarané o zábavu počas celého vášho pobytu. Váš program bude nabitý zážitkami a je úplne jedno na ako dlho sa rozhodnete navštíviť Francúzsku Polynéziu, pretože vždy to bude málo.

Pretože s nami máte o niečo väčšiu šancu sa vrátiť domov.

Srandujeme. Francúzska Polynézia je vo všeobecnosti jedna najbezpečnejších krajín sveta avšak možno sa budete chcieť kúpať s rajami a žralokmi. V tom prípade vám dáme rady, ktoré treba dodržať aby ste sa zbytočne nevystavovali nebezpečenstvu. Jedná sa o veľmi milé, priateľské a vo všeobecnosti neškodné zvieratá, ale treba si uvedomiť, že sú to divoké zvieratá žijúce vo voľnej prírode a preto je nutné dodržať sériu pravidiel a tak sa nevystavovať nebezpečiu. Upozorníme vás na miesta, kde treba zvýšiť svoju pozornosť, pretože môžete naraziť na jedovaté ryby. Upozorníme vás na miesta, kde sa vyskytujú silné prúdy a pod.