Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Four Seasons Resort Bora Bora

Ostrov Bora Bora, najznámejší ostrov z Francúzskej Polynézie. Bora Bora je tropickým rajom, sopečného pôvodu, ktorý je na vonkajšom koralovom útese obklopený malými ostrovčekmi, ktoré uzatvárajú tyrkysovú lagúnu. Hora Otemanu sa týči nad hlavným ostrovom vo výške 727 metrov.

Rezort Four Seasons Bora Bora je známy svojim prepychom, neuveriteľnými službami a splneným snom nejedného cestovateľa. Sídli na súkromnom motu a má krásny výhľad na horu Otemanu. Rezort ponúka dokonalú kombináciu moderného a polynézskeho štýlu a veľký výber bungalovov nad vodou alebo väčších súkromných víl.

Iniciatíva

V rezorte Four Seasons Bora Bora sú odhodlaní chrániť a regenerovať životné prostredie a zanechať pozitívny a trvalý vplyv na miestnu komunitu. Nižšie sú uvedené niektoré z iniciatív v oblasti udržateľnosti, ktoré zaviedli v zariadení.

Environmentálne programy

 • K dispozícii sú vegánske a vegetariánske položky v menu
 • Posteľná bielizeň a uteráky sa vymieňajú každý tretí deň, pokiaľ nie je požadované inak

Zníženie energie, uhlíka a vody

 • Energia získaná z obnoviteľných alebo bezuhlíkových zdrojov, vrátane výroby solárnej energie na mieste na ohrev teplej vody a elektriny, pokrýva značnú časť našich celkových energetických potrieb
 • Energeticky úsporné stavebné systémy
 • Vodohospodárske terénne úpravy vrátane využívania sivej a dažďovej vody na zavlažovanie

Zníženie odpadu

 • Eliminácia jednorazových plastových fliaš na vodu, nádob na potraviny a nápoje a fliaš na pleťové vody, šampóny a kondicionéry

Udržateľné potraviny a nápoje

 • K dispozícii sú miestne, udržateľné a sezónne položky na menu
 • V rezorte je bylinková záhrada
 • Zavedený program na zníženie potravinového odpadu

Biodiverzita a ochrana

 • Miestny program na podporu biodiverzity v spolupráci s partnerom v oblasti vzdelávania a ochrany, WiseOceans, zahŕňa zapojenie hostí do výsadby koralov, ktoré zlepšuje zdravie lagún a diverzifikuje a regeneruje morskú faunu
 • Pod vedením morských biológov rezortu je Lagoon Sanctuary výskumným zariadením venovaným ochrane morského života prostredníctvom vzdelávania hostí, interakcie a vrúbľovania koralov
 • Hostia majú možnosť prispieť na zachovanie biodiverzity lagúny

Komunita

 • Hostia sa môžu zúčastniť vzdelávacích výletov na miestnych, prírodných, kultúrnych, historických miestach alebo miestach dedičstva, aby sa prostredníctvom nášho concierge dozvedeli viac o miestnej komunite, vrátane kurátorského zážitku z festivalu Heiva I Bora Bora alebo vyrobenie si vlastného náhrdelníka a tahitského oleja Monoi
 • Bielizeň, nábytok a vybavenie je darované miestnej komunite prostredníctvom základnej školy Anau a združenia Ia Vai Ma Noa Bora Bora, neziskovej organizácie, ktorá sa venuje ekonomickému, sociálnemu a environmentálnemu rozvoju ostrovného štátu
 • Prebytočné jedlo sa daruje tým, ktorí to potrebujú, prostredníctvom miestnej charitatívnej organizácie Caddy du coeur
 • Zamestnanci absolvujú každoročné školenie v oblasti povedomia o obchodovaní s ľuďmi
 • Zamestnanci dobrovoľne podporujú charitatívne organizácie v miestnej komunite, vrátane dňa čistenia ostrovov, rôznych škôl, útulkov pre zvieratá a združenia venovaného podpore starších členov spoločnosti

Nákupné postupy

 • Zamerava sa na partnerstvo s udržateľnými dodávateľmi pri nákupe rezortov a produktov
 • Butik na mieste ponúka remeselné výrobky od miestnych tvorcov
 • Dostupné sú vegánske a nie na zvieratách testované kúpeľné produkty

Reštaurácie

Tere Nui

Raňajky a tematické večere

Raňajky a tematické večere sa podávajú v reštaurácii pod holým nebom s výhľadom na horu Otemanu.

Tere Nui

Fare Hoa Beach Bar & Grill

Obedy a večere

Fare Hoa Beach Bar & Grill sa nachádza na piesočnatom pobreží lagúny pod holým nebom s pôvabným pieskom pod nohami. Fare Hoa s moderným konceptom grilu ponúka čerstvé miestne ryby, bohatý výber steakov a množstvo predjedál a príloh. Kreatívny kokteilový lístok a vínna ponuka skvele dopĺňajú tropickú polynézsku atmosféru.

Fare Hoa Beach Bar & Grill

Arii Moana

Večere A la Carte, Clasická Stredomorská kuchyňa

Arii Moana ponúka elegantný kulinársky zážitok v klasickom stredomorskom štýle. Vychutnajte si čisté a svieže prezentácie obľúbených jedál, ktoré vzdávajú hold morskému prostrediu. Výnimočné miestne a dovážané ingrediencie sa spájajú prostredníctvom kreatívnej vízie kulinárskeho tímu, zatiaľ čo nápojový lístok ponúka premyslený výber vznikajúcich a uznávaných stredomorských značiek, a výber osviežujúcich koktailov.

Arii Moana

Vaimiti

Večere a Kokteily, Ázijská kuchyňa

Vaimiti ponúka idylické prostredie nad vodou, kde si môžete vychutnať ázijskú kuchyňu a koktaily pri západe slnka.

Vaimiti

In-Bungalow Dining

Raňajky podávané na polynézskom kanoe, romantická večera na vašej terase v bunngalove alebo polnočné občerstvenie s výhľadom na západ slnka – izbová služba je k dispozícii kedykoľvek budete chcieť.

In-Bungalow Dining

Spa and Wellness

Kúpele Te Mahana sa nachádzajú na okraji lagúny, obklopené tropickými hájmi a nedotknutými vodami Tichého oceánu. S úchvatným výhľadom na lagúnu a oceán, kúpele zachytávajú energiu tahitského ducha s jedinečným zmyslom pre jednoduchosť a luxus, ktorý definuje Bora Bora. Ošetrenia majú korene v starodávnej tradícii a sú určené na liečenie, osvieženie a omladenie.

Four Seasons Resort Bora Bora

Spa služby

Fare Miti Spa Suite

Fare Miti Spa suita je navrhnutá špeciálne pre páry a ponúka liečebné lôžka na sklenených paneloch s výhľadom do lagúny a súkromnú vonkajšiu vaňu s výhľadom na horu Otemanu.

Signature Spa Rituals

Obnovujúce rituály obsahujú pôvodné zložky, ako sú vyhladzujúce látky, prášok z tahitskej čiernej perly a detoxikačné riasy pochádzajúce z oceánu. To všetko nájdete v tomto neuveriteľnom SPA. Môžete si vybrať z týchto dvoch variant.

Golden Sun Ritual

Telo jasné ako slnko, doprajte si tento zlatistý žiariaci a omladzujúci zážitok od hlavy až po päty. Na začiatok sa nechajte rozmaznávať s kokosovým a zlatým peelingom, aby bola vaša pokožka luxusne hladká, potom pokračujte s vynikajúcou 80-minútovou masážou podľa vášho výberu s charakteristickým olejom z 24 karátového zlata na hĺbkovú regeneráciu a opravu pokožky.

Taurumu Mind and Body

Jedinečný harmonizujúci zážitok, inšpirovaný starodávnou múdrosťou polynézskych masérov a ich hlbokým porozumením v dotyku. Tieto zručnosti, ktoré obnovujú rovnováhu a harmóniu mysle a tela, sa odovzdávajú z generácie na generáciu. Tento výrazný ostrovný zážitok začína telovým peelingom vyrobeným z organických esenciálnych olejov. Keď sú telo a myseľ pripravené, začína masáž inšpirovaná Polynéziou. Masáž je spojením starodávnych a moderných techník zahŕňajúcich koncept taurumi, čo znamená „zdravie v rukách“.

Masáže

Oddýchnite si a zregenerujte sa s radom liečivých masáží.

Four Seasons Resort Bora Bora

Tvárová terapia

Alchymistické výrobky ISUN‘s, ktoré sú vyrobené ručne, organické a sú formulované so zámerom dať pokožke život a podporovať pohodu mysle a tela, pričom nespôsobujú škodu vám ani našej planéte. Jeho aktívne zložky na rastlinnej báze sa uchovávajú v celej svojej forme, stále prekvitajú a žijú vďaka procesu spracovania za studena. Táto metóda zachováva integritu a životnú energiu, ktorú živé rastliny odovzdávajú prostredníctvom živín a minerálov, ktoré prenikajú cez vrstvy pokožky a vyživujú na bunkovej úrovni.

Pre mužov

Tieto ošetrenia navrhnuté špeciálne pre mužov sú prispôsobené na podráždenie spôsobené holením a nepriaznivými vplyvmi z prostredia.

Kozmetické služby

Zverte sa do rúk špecialistov a nechajte sa rozmaznávať od svadobných vlasov a make-upu až po manikúru alebo pedikúru na špeciálne príležitosti.

Posilňovače

Vylepšite svoj kúpeľný zážitok pomocou posilňovačov navrhnutých na omladenie a uvoľnenie.

Doplnky

Sublimujte svoje telo s rôznymi doplnkami.

Wellness služby

Four Seasons Resort Bora Bora

Yoga & Fitness

Prispôsobené programy a kurzy pre jednotlivcov, páry a skupiny.

Fitnes Centrum

V fitness centre si pri cvičení zažijete osviežujúci morský vánok a povznášajúci výhľad na južný Pacifik. Potrebujete trochu motivácie? V ponuke sú rôzne súkromné alebo skupinové fitness kurzy, vrátane jogy pri lagúne.

Svadby

Snívali ste niekedy o svadbe v tropickom raji? Na Bora Bora je krištáľovo čistá lagúna, odľahlé pláže a hviezdami osvetlená polynézska obloha viac než len sen – sú lepšie. Pozvite svojich priateľov a rodinu, aby sa k vám pripojili na nezabudnuteľnú oslavu v idylickom rezorte. Alebo to urobte len vy dvaja. Či už ide o veľkolepú záležitosť, malú svadbu alebo obnovenie sľubu, ostrov Bora Bora bol stvorený pre romantiku.

Four Seasons Resort Bora Bora

Jedinečné miesto pre vašu svadbu na Bora Bora

Ako vyzerá vaše ideálne svadobné miesto? V rezorte Four Seasons Bora Bora je množstvo vnútorných a vonkajších priestorov, z ktorých si môžete vybrať, pričom každé zachytáva ducha domova na polynézskom ostrove. Od intímnych obradov v očarujúcej kaplnke Aherenoa až po ceremoniálne miestnosti na pláži Pahi, ideálne miesta pre váš dokonalý deň.

Svadobné balíčky na Bora Bora

Na každom detaile, bez ohľadu na to, aký je malý, záleží. Preto sa o ne Four Seasons Bora Bora postaráme za vás. Premyslene zostavené svadobné balíčky zdôrazňujú to najlepšie z ostrovných tradícií, prispôsobené pre vás. Svadobné balíčky sú navrhnuté tak, aby bol váš deň nezabudnuteľný. Kvety a torta, miesto a výzdoba – o to všetko bude postarané, tkajúc podľa najromantickejších polynézskych svadobných tradícií. Váš osobný svadobný plánovač vám bude po ruke, aby vám pomohol prispôsobiť vašu oslavu a ubezpečil sa, že všetko prebehne hladko.

Expert Planning na Bora Bora

Exotické tropické prostredie Bora Bora poskytuje neuveriteľné pozadie pre svadby, obnovenie sľubov a obrady záväzkov. Hravé, romantické, dobrodružné – nech už svoju lásku opíšete akokoľvek, svadobní odborníci na mieste s vami spolupracujú na každom kroku, aby sa zabezpečilo, že vaša udalosť bude taká jedinečná ako vy.

Svadobná cesta na Bora Bora

Strávte svoje prvé dni manželskej blaženosti v úplnom raji. Oddýchnite si na plážach s bielym pieskom, preskúmajte krištáľovo čistú lagúnu a pripite si západ slnka z vášho súkromného bazéna, keď sa nad horou Otemanu zahalí maľovaná obloha.

Svoju lásku ste už oslávili – teraz je čas si ju vychutnať. Svadby na ostrove Bora Bora plynule prechádzajú do medových týždňov, či už tu strávite jednu noc alebo jeden týždeň. Zostavia vám individuálny itinerár pre vaše nezabudnuteľné novomanželské dni.

Stretnutia s oslavy

Pozvite svojich hostí, aby sa ponorili do exotickej Francúzskej Polynézie, kde pavilóny pod holým nebom pripravujú pôdu pre pútavé stretnutia a oslavy. Súkromné bungalovy a vily na pláži ponúkajú na konci dňa pokojný únik z ostrova. Potápajte sa so žralokmi a rajami, prepájajte sa počas plavby pri západe slnka alebo utečte do kúpeľov nad vodou, kde oslávte spojenie s týmto nezvyčajným ostrovným pokladom.

Nakupovanie

Tahia

Nakupovanie na mieste

Rezort ponúka tri maloobchodné predajne, kde vás pozývame objavovať všetko od špičkovej módy a rezortného vybavenia až po úžasné tahitské čierne perly, miestne vyrobené suveníry a polynézske umenie.

MoeMoea

MoeMoea („sen“ v polynézštine) sa stane vašim nákupným zážitkom o rozlohe 330 metrov štvorcových, ktorý kombinuje to najlepšie z rekreačného oblečenia, bežného a aktívneho oblečenia, doplnkov, dámskeho luxusného oblečenia, plaviek a ďalších. MoeMoea, ktorú navrhol renomovaný architekt Pierre-Jean Picart, spája rezort s ostrovom. Každý dizajnový prvok, od obkladov stien až po povrchové úpravy, má prirodzené prvky a vyjadruje svoj vlastný hlas. MoeMoea sa nachádza nad jednou z tyrkysových lagún rezortu a susedí s piesočnatou plážou a nachádza sa v centre medzi vstupnou halou, reštauráciami a kúpeľmi. Vplávajte do butiku priamo z lagúny a vstúpte dovnútra, aby ste si našli svoje dokonalý kúsok.

Tahia

Tahia, rodáčka z Francúzskej Polynézie, vďačí za svoj úspech svojmu dobrodružnému duchu a túžbe učiť sa od najlepších na svete. Tahia, ktorá sa vzdelávala v Spojených štátoch na renomovanom Gemological Institute of America (GIA), absolvovala pokročilé školenie, ktoré doplnilo jej vrodené umenie a majstrovstvo remesiel, čo nakoniec viedlo k jej vytvoreniu šperkov z tahitských perál, ktoré patria medzi najvyhľadávanejšie a najžiadanejšie vzory na svete. Jej perlový butik vo Four Seasons Resort Bora Bora vás privíta elegantným dizajnom, ktorý evokuje relaxačný VIP salónik – ideálne miesto na objavovanie jedinečných pokladov kolekcie tahitských perál.

Manua

Preskúmajte miestne remeslá, ako sú ručne maľované pareá Bora Bora a nádherné diela z ostrovov Marquesas vo Francúzskej Polynézii. Polynézske umenie, známe svojimi drevorezbami, kamennými sochami tiki vytesané remeselným étosom a zručnosťou. K dispozícii je aj výber rezortného oblečenia a suvenírov.

Dobrodružstvo na Bora Bora

Objavte neuveriteľné veci, ktoré môžete robiť v oblasti Bora Bora, a potom nechajte rezortní tím expertov prispôsobiť každý zážitok tak, aby prekonal vaše najdivokejšie očakávania. Alebo nám povedzte o svojej súkromnej fantázii pre dobrodružstvo a dovoľte tvorcom snov vytvoriť vám váš vlastný skutočne nezabudnuteľný zážitok.

Four Seasons Resort Bora Bora

Súkromné šnorchlovacie dobrodružstvo a obed na Motu

Stretnite sa s miestnym sprievodcom v prístave rezortu a vydajte sa cez slávnu lagúnu Bora Bora na motorizovanom kanoe, vzdávajte hold tradičnému námornému plavidlu Polynézanov. Vaša súkromná prehliadka vás zavedie na tri neuveriteľné miesta pre podvodné dobrodružstvo: Coral Garden, kde uvidíte farebné útesové ryby uprostred snových koralových štruktúr; plytké vody, kde budete komunikovať s očarujúcimi rajami; a Tichý oceán, kde sa potulujú húfy žralokov čiernocípych a žralokov citrónových. Zakončite svoj deň čerstvým obedom na súkromnom motu (ostrove), kde si vychutnáte chuť autentickej Polynézie.

Spoznajte miestne umenie

Zoznámte sa s renomovaným maliarom Alainom Despertom a spojte sa s najslávnejším umelcom ostrova. Nastúpte na súkromnú popoludňajšiu jachtu do jeho štúdia na vrchole kopca na hlavnom ostrove, kde stretnete Alaina a jeho manželku Karen. Spoznáte ich a dozviete sa o Alainových inšpiráciách, budete zdieľať príbehy a uvidíte, kde vznikajú jeho farebné majstrovské diela. Po návrate do rezortu vás Alain prevedie prehliadkou svojej zbierky vo Four Seasons a potom si vychutnáte večeru s vínom obklopenú niektorými z jeho typických kúskov. Váš nezabudnuteľný večer ukončí originálny darček od umelca. Budete mať tiež možnosť objednať si originálne umelecké dielo, ktoré si doma zavesíte na stenu a bude vám navždy pripomínať váš čas strávený v raji.

Súkromné kulinárske zážitky

Rezort ponúka výber vysoko personalizovaných súkromných kulinárskych zážitkov. Od romantickej večere pre dvoch na Sunset Motu až po rodinný kurz varenia alebo filmový večer na pláži môžete si vybrať podľa vašich preferencií. Rezortný tím vytvára ideálne prostredie pre vašu špeciálnu a nezabudnuteľnú zážitok a umožňuje vám vybrať si z množstva možností od ohňostrojov a živých hudobníkov až po kvetiny a fotografov. Bez ohľadu na príležitosť, váš súkromný kulinársky zážitok bude vrcholom vášho pobytu v raji.

Vyrobte si vlastný tahitský monoï olej

Monoï olej je obdivovaný pre svoju jemnú vôňu a rôzne výhody pre pokožku a vlasy. Tento týždenný kurz, ktorý vedie ambasádor Coqui Coqui, predstavuje úvod do výroby monoï, ktorý vám umožní zúčastniť sa procesu macerácie (namáčanie kvetov tiare v čistom kokosovom oleji) a vytvoriť si vlastný organický olej monoï, ktorý si môžete vychutnať a vziať domov.

Vyrobte si vlastný náhrdelník z polynézskych mušiel

Na tomto týždennom interaktívnom workshope vedenom ambasádorkou Coqui Coqui sa naučíte tkať náhrdelníky z polynézskych mušlí s prírodnými vláknami. Spojte sa so svojou kreatívnou stránkou, navrhnite si vlastný náhrdelník.

Možnosti ubytovania

Galéria