Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Hotel Matira

Hotel Matira sa nachádza na najprestížnejšej pláži Matira bájneho ostrova Bora Bora a ponúka výnimočný výhľad na smaragdovú lagúnu, v ktorej sa odrážajú sopečné vrcholy.

Je to ideálne miesto na dovolenku, kde si môžete naplno užiť slnečné lúče, oddýchnuť si na žiarivej pláži alebo absolvovať množstvo vodných aktivít. Hotel má v ponuke viacero aktivít a rád vám pomôže s výberom, aby ste si čo najviac užili svoj pobyt. Hotel je obklopený malými obchodíkmi, internetovou kaviarňou, požičovňou skútrov a malými reštauráciami, je to ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú autonómiu a lacnejšie ubytovanie.

Hotel Matira disponuje typickými polynézskymi „fare“, ktoré sú komfortne zariadené, aby vám poskytovali čo najväčšie pohodlie. Z terasy môžete obdivovať nádherné západy slnka a v diaľke ostrov Maupiti.

Rodinný Hotel Matira zahŕňal dve časti: Prvá časť zahŕňa recepciu a 14 bungalovov. Všetky bungalovy sú vyrobené z dreva a disponujú 2 manželské postele, salónik, kúpeľňu a WC, chladničku, kávovar a stropný ventilátor. Druhú časť hotela zahŕňa reštauráciu. Raňajky sú servirované priamo vo vašom bungalove.

Reštaurácie

Fare Manuia

Reštaurácia sa nachádza 2 minúty od recepcie. V reštaurácii Fare Manuia sa podávajú obedy a večere. Ponúka francúzske jedlo „A LA CARTE“.

Možnosti ubytovania

Galéria