Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

InterContinental Bora Bora Le Moana Resort

Objavte intímny, autentický únik na ostrove Bora Bora, v perle Pacifiku. Z jedinečného ostrova, oblasti Matira Point vyžaruje romantika, tradičné polynézske prvky, úžasné bungalovy nad vodou a nezabudnuteľné zážitky. Rezort InterContinental Bora Bora Le Moana sa nachádza v dohľadnej vzdialenosti od vrchov Otemanu a Pahia a ponúka čistú Polynézsku atmosféru.

Reštaurácie

V rezorte InterContinental Bora Bora Le Moana sa spája pozoruhodné prostredie s vynikajúcou kuchyňou.

Noa Noa Terrace Restaurant

Atraktívna hotelová reštaurácia sa nachádza v jadre budovy rezortu a otvára sa na uzavreté patio a cez nádherne upravenú terasu dole na pláž a lagúnu. Prostredie je relaxačné s vnútorným a vonkajším posedením a polynézskou výzdobou. Terasa je osvetlená, a stáva sa stredobodom tematických večerí a živej zábavy.

Noa Noa Terrace Restaurant

Vini Vini Bar & Restaurant Terrace

Reštaurácia Vini Vini Terrace sa nachádza v tieni majestátnych paliem a poskytuje príjemné občerstvenie počas celého dňa. Nachádza sa v blízkosti bazéna s výhľadom na pláž a lagúnu. Ponúka osviežujúce nápoje, ako je La Salad Fenua, vyrobený zo srdca palmy z Bora Bora, ananásu a kreviet.

Vini Vini Bar & Restaurant Terrace

SPA

Deep Ocean Spa

Hostia môžu využiť wellness centrum Deep Ocean Spa v našom sesterskom hoteli InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa. Na cestovanie medzi týmito dvoma rezortmi je k dispozícii kyvadlová doprava loďou.

Možnosti ubytovania

Galéria