Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Noam Bora Bora

Noam Bora Bora je luxusná plážová vila na ostrove Bora Bora, má ideálnu polohu medzi pokojnou lagúnou a mohutným otvoreným morom a dokonale spája eleganciu s prírodou. Skutočná svätyňa vytvárajúca upokojujúcu atmosféru pre tých, ktorí hľadajú absolútne odlúčenie v objatí prírody.

Reštaurácia

Postará sa o vás celý tím

Noam Bora Bora je výhradne na súkromný prenájom. Disponuje kompletným tímom ako manažérom, komorníkom, šéfkuchárom, upratovacími službami… Počas celého pobytu sa šéfkuchár postará o to, aby sa každé vaše jedlo stalo kulinárskym zážitkom na mieru. Či už sa podáva formou bufetu alebo à la carte, v jedálni alebo v jedinečnom priestore, všetky formy gastronómie sú v tejto vile možné.

Spa

Bohaté priestory pre Spa poskytujú príležitosti na relax a oddych. Tieto priestory, vedené zmyslovými prvkami, ako sú dotyk a zvuk, majú za cieľ zmierniť stres a uvoľniť napätie z vášho tela.

Ubytovanie

Vila so súkromným akváriom

Keď prídete k bráne odľahlého ostrovného sídla, ktoré je prístupné len cez oceán, uchváti vás krása okolia. Každý priestor je precízne navrhnutý tak, aby ladil s vodou. Preskúmajte jedno z najväčších súkromných akvárií na svete, ktoré je priamo zavlažované oceánom a ponúka fascinujúce zobrazenie tropických morských druhov. Ideálne pre nezabudnuteľný pobyt v srdci ostrova Bora Bora.

Vila obsahuje:

  • 3x Izba Junior (56 m²), ktorá disponuje manželskou posteľou, obývačkou s terasou, kúpeľňou, vonkajšou vaňou, terasou s výhľadom na oceán.
  • 2x Izba Superior (53 m²), ktorá disponuje manželskou posteľou, obývačkou s terasou a výhľadom na oceán, kúpeľňou.
  • 1x Izba Master (100 m²) ktorá disponuje manželskou posteľou, obývačkou, kúpeľňou, terasou s výhľadom na vilu, vonkajšími lehátkami a vonkajšou masážnou miestnosťou.
  • 1x Bungalov s výhľadom na oceán (55 m²) ktorý disponuje manželskou posteľou, obývačkou s terasou, kúpeľňou, terasou s výhľadom na oceán ostrov Taha’a, vonkajšou masážnou miestnosťou.

Počet osôb: 2 až 14 dospelých

Rozloženie postelí: 7x manželská posteľ

Veľkosť: 1000m²