Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

The St. Regis Bora Bora Resort

Zažite služby na mieru, na najkrajšom a najromantickejšom ostrove uprostred nekonečných tichomorských vôd. Odpočiňte si v nezabudnuteľnej luxusnej vile na vodou v päťhviezdičkovom rezorte The St. Regis Bora Bora. Ubytujte sa v najväčších vilách nad vodou vo Francúzskej Polynézii a južnom Pacifiku, ktoré začínajú na 144 m² a vychutnajte si tyrkysovo modrú lagúnu viditeľnú zo sklenených podláh.

Pre maximálne súkromie si rezervujte odľahlú plážovú vilu obklopenú palmami. V The St. Regis Bora Bora Resorte sa nechajte zlákať ich nepopierateľne romantickým bazénom Oasis určeným iba pre dospelých s odľahlými súkromnými kabínkami. Žiadna požiadavka nebude pre tento rezort nesplniteľná. Plavte sa okolo azúrových vôd Bora Bora alebo sa ponorte pod hladinu, aby ste sa zblízka stretli s čiernymi útesovými žralokmi a rajami. Po dobrodružstve na ostrove si zaplávajte v Lagoonariu, zacvičte si vo fitness centre alebo si oddýchnite v Spa centre.

Objednajte si koktail v bare pri bazéne alebo ochutnajte medzinárodnú kuchyňu a kuchyňu inšpirovanú polynéziou v štyroch reštauráciách. Tento luxusný rezort ponúka úžasné prostredie pre svadby, medové týždne a firemné pobyty v Bora Bora.

Reštaurácie

Vydajte sa na kulinársku cestu okolo sveta v The St. Regis Bora Bora Resort. So štyrmi vynikajúcimi reštauráciami a kokteilovým barom pri pláži rezort ponúka množstvo kulinárskych špecialít od moderných francúzskych, polynézskych jedál až po autentické talianske jedlá. Všetky luxusné ponuky jedál sú zostavené z čerstvých surovín z ostrovov.

Lagoon Restaurant

Po dni strávenom na očarujúcom ostrove Bora Bora, ochutnajte inovatívne menu v reštaurácii Lagoon v rezorte St Regis Bora Bora. Táto reštaurácia nad vodou ponúka úžasný výhľad na horu Otemanu a ponúka miestne a čerstvé produkty.

Dress Code: Smart Casual

Lagoon Restaurant

Bamboo Restaurant

Navštívte Bamboo Restaurant a preskúmajte odvážne, ale jemné chute Ázie. Ázijská reštaurácia sa nachádza v krásnom prostredí rezortu a je ideálnou voľbou pre jedinečný kulinársky zážitok na Bora Bora.

Dress Code: Casual

Bamboo Restaurant

Te Pahu Restaurant

Navštívte reštauráciu pod holým nebom Te Pahu a ochutnajte odvážne a zložité chute Francúzskej Polynézie a Bora Bora. Súčasný odraz polynézskych tradícií, v ktorom ponúkajú chutnú kuchyňu a krásny výhľad.

Dress Code: Casual

Te Pahu Restaurant

Farniente Ristorante

Vychutnajte si chuť Talianska počas dovolenky na Bora Bora v rezorte s očarujúcim výhľadom. Reštaurácia Farniente Ristorante skladá poctu zaužívaným tradíciám talianskej kuchyne a môže sa pochváliť sortimentom autentických jedál a nápojov.

Dress Code: Casual

Farniente Ristorante

Aparima Bar

Neformálna reštaurácia Aparima Bar sa nachádza medzi hlavnou plážou a hlavným bazénom a ponúka ľahké jedlá, chutné občerstvenie a osviežujúce koktaily. Po dni strávenom v lagúne Bora Bora si osviežte v bare a oddýchnite si pri dobrom jedle.

Dress Code: Casual

Aparima Bar

727 Bar

Popíjajte kokteily pred večerou s tapas na terase baru 727 a kochajte sa nádherným výhľadom na západ slnka za horou Otemanu.

Dress Code: Smart Casual

727 Bar

In-Room Dining

Nemáte chuť na večerný kulinársky zážitok v reštaurácií? Žiaden problém. The St. Regis Bora Bora Resort vám pre vaše pohodlie ponúka kompletné jedálenské menu na izbe dostupné 24 hodín denne.

In-Room Dining

Memorable Dining Experiences

Užite si jednu z troch špeciálnych nocí s inšpiratívnym menu počas týždňa: Monday Burger, Polynézska show s večerou alebo Moana night, noc venovaná chutiam oceánu.

Memorable Dining Experiences

Dine in Paradise

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si vynikajúce jedlo na jednej z najkrajších pláži na svete.

Dine in Paradise

Možnosti ubytovania

Galéria