Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Conrad Bora Bora Nui

Conrad Bora Bora Nui vám poskytne rajský únik od reality v skrytom tropickom raji nad vodou. Objavte luxusný rezort Conrad Bora Bora Nui. Nachádza sa v súkromnej zátoke na Motu To’opua, kde sa vily vznášajú na tyrkysovej lagúne s výhľadmi na indigové horizonty, ktoré sú nekonečné ako jasná modrá obloha.

Reštaurácie

Objavte svet chutí v piatich jedinečných reštauráciách a baroch, vrátane rozprávkového prostredia Iriatai, typickej francúzskej reštaurácie.

Iriatai

Objavte inovatívny pohľad na klasickú francúzsku kuchyňu v štýlovom prostredí reštaurácie Iriatai. Začnite deň raňajkami inšpirovanými Polynéziou a deň zakončite kreatívnou večerou na francúzsky spôsob spojenú s vínami vybranými z vinnej pivnice.

Dress code: Smart Casual

Iriatai

Banyan

Ochutnajte rôzne morské plody a modernú čínsku kuchyňu v blízkosti legendárneho stromu banyán.

V Banyan a la carte menu, čerpá inšpiráciu z rôznych oblastí Číny: provincie Kanton a Fujian, mesto Ningbo a ostrov Hainan. Zažite stolovanie s rôznymi morskými plodmi, kreatívne Dim Sum a obľúbené klasiky vyprážané na woku.

Dress code: Smart Casual, nie sú povolené šľapky a plážové oblečenie.

Banyan

Tamure Beach Grill

Zažite autentické stredomorské a polynézske jedlá v jedinečnom prostredí. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si jedlo priamo pod hviezdami. Vychutnajte si neformálne celodenné stolovanie s nohami v piesku s výhľadom na oceán. Tamure je očarujúce miesto na stolovanie pri pláži, ktoré ponúka miestne kulinárske jedlá pripravené v kuchyni pod holým nebom a kamennej peci. Tradičná strecha z Pandanusu v Tamure poskytuje úľavu od slnečných lúčov na ostrove Bora Bora.

Tamure Beach Grill

Upa Upa Lounge Bar

Zažite autentické stredomorské a polynézske jedlá v Upa Upa Lounge Bare. Objavte sofistikovaný komfort a výhľad na koralové záhrady pod vašimi nohami cez sklenenú podlahu. Z vonkajšej terasy si môžete užiť očarujúci výhľad na oceán.

Popíjajte koktaily a kvalitné vína, ktoré dopĺňajú výber sashimi, nigiri a sushi. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si panoramatický výhľad na západ slnka na Bora Bora v intímnej atmosfére so živou hudbou.

Dress code: Resort Casual, nie sú povolené plavky

Upa Upa Lounge Bar

Tarava Pool Bar

Zažite autentické stredomorské a polynézske jedlá v Tarava Pool Bare. Zaplávajte si do baru a doprajte si koktaily inšpirované polynézskou tematikou v infinity poole pri sledovaní nezabudnuteľných západov slnka.

Tarava Pool Bar

Dining Experiences

Pozdvihnite svoj polynézsky zážitok na ďalšiu úroveň s jedinečnými gastronomickými podujatiami. Zúčastnite sa živých večerí na pláži alebo si doprajte intímne kulinárske zážitky.

Polynesian Dinner & Show: Objavte miestne špeciality pri magickej večeri spolu s tradičným polynézskym predstavením.

Romantic Dinners: Vychutnajte si jedlo a spoločné chvíle v najromantickejšom prostredí ostrova. Vyberte si ideálne prostredie pre nezabudnuteľný večer. Pozerajte sa na hviezdnu oblohu a vychutnajte si trojchodovú večeru inšpirovanú Polynéziou, ktorú do dokonalosti pripravil šéfkuchár, alebo obdivujte krásu západu slnka na súkromnej plavbe.

Floating Breakfast: Začnite deň so svojimi obľúbenými rannými nápojmi, čerstvým ovocím a pečivom a sladkými alebo slanými raňajkami, zatiaľ čo si užívate svoj súkromný bazén.

Motu Tapa: Plavba na Motu Tapu, piknikový obed vo vode, homáre a šampanské pri západe slnka alebo deväťchodový kulinársky prieskum.

Ahi Ma’a

Conrad Bora Bora Nui je jediným rezortom na ostrove Bora Bora, ktorý hosťom ponúka Ahi Ma’a. Mäso, morské plody a zelenina sa varia až 12 hodín v podzemnej peci vyrobenej z kameňov a prikrytej palmovými alebo banánovými listami. Každý piatok môžete byť svedkami tohto tradičného ceremoniálu.

Ahi Ma’a

Spa and Wellness

Zažite dokonalý relax v Hine Spa, kde sa energia v čiernych lávových kameňoch spája s prírodným liečivým dotykom. V Hina Spa používajú najlepšie prírodné produkty od Biologique Recherche s viac ako 40-ročnými skúsenosťami vo vývoji najsilnejších a najúčinnejších produktov starostlivosti o pleť v kozmetickom priemysle.

Spa and Wellness

Svadby

Vytvorte si spomienky na celý život podľa vašich snov. Ostrov Bora Bora je jedinečný pre nezabudnuteľné okamihy ako sú zásnuby či svadba.

Svadby

Podujatia

Usporiadajte exkluzívne podujatia a nezabudnuteľné stretnutia na bielom piesku lemujúci neuveriteľne modrý oceán.

Možnosti ubytovania

Galéria