Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Vila nad vodou s výhľadom na pláž a bazénom

Vila nad vodou s výhľadom na pláž a bazénom

Overwater Pool Villa Beach View

Vila nad vodou s výhľadom na pláž a bazénom ponúkajú výhľad na pláž a súkromný vonkajší bazén s rozlohou 17m². Bazén je obklopený terasou s lehátkami a priestrannou tienenou terasou, ktorá poskytuje priamy prístup do žiariacej lagúny. S 24/7 izbovou službou si môžete naplno užívať západy slnka a koktaily v súkromí.

Táto vila s rozlohou 140m², vrátane terasy s rozlohou 58m²je moderná, prepychová, vybavená elegantným, súčasným dekorom a tradičným polynézskym dizajnom. Z manželskej postele sa vám naskytne neskutočný výhľad na pláž. Priestranná obývacia izba každej vily je vybavená skleneným konferenčným stolíkom, cez ktorý môžete nahliadnuť pod hladinu a sledovať množstvo tropických rýb. Kúpeľne sú vybavené samostatným sprchovacím kútom a vaňou, dvojitým umývadlom.

Počet osôb: 3 dospelí / 2 dospelí a 2 deti

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ, 1x rozkladací gauč

Veľkosť: 140m²

Galéria