Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa

Uprostred tyrkysovej lagúny ostrova Bora Bora nájdete Motu Piti Aau, čo znamená „ostrovček dvoch sŕdc“, a na ňom The InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa. Vily nad vodou vám poskytnú nezabudnuteľné panorámy na ostrove Bora Bora, luxusný servis a priamy vstup do oslnivo tyrkysovej lagúny.

Reštaurácie

Pobyt v hoteli The InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa je kulinárskou cestou naprieč kontinentmi, od kvalitných francúzskych jedál cez grilovaný bufet a americké raňajky až po čerstvé tropické ovocie. Medzinárodná kuchyňa nie je všetko, čo ponúka – autentické miestne jedlá z Francúzskej Polynézie tiež poslúžia na to, aby nadchli chuťové poháriky hostí v množstve neformálne elegantných reštaurácií a barov. Tematické večere osvetľujú tradičnú polynézsku kultúru prostredníctvom jedla, spevu a tanca, zatiaľ čo romantické večere, odohrávajúce sa v očarujúcich a intímnych ostrovných lokalitách, sú nevyhnutnosťou pre novomanželov na svadobnej ceste. Okrem toho vám 24-hodinová izbová služba umožňuje zostať doma a vychutnávať si nové chute a šampanské pod hviezdami na vlastnej terase.

Le Corail Restaurant

Romantická a lákavo intímna reštaurácia Le Corail ponúka gurmánsky kulinársky zážitok, ktorý nemá na ostrove Bora Bora konkurenciu, s najväčšou vínnou pivnicou vo Francúzskej Polynézii.

Dress code: Resort Evening. Prosíme hostí, mužov, aby nosili dlhé nohavice, košeľu s golierom a topánky a ženy, aby nosili šaty alebo blúzku s nohavicami alebo sukňou.

Le Corail Restaurant

Theme night

Užite si večer polynézskej kultúry s našimi tematickými večerami. Tradičná tahitská hudba a tanečné vystúpenie skupiny talentovaných miestnych umelcov vás bude sprevádzať po celý večer spolu s výrobným jedlom.

Tematické večery sa môžu meniť v závislosti od obsadenosti a počasia.

Theme night

Sands Restaurant

Sands Restaurant je najštýlovejšia plážová reštaurácia. S nohami v nedotknutom piesku lemovanom azúrovou lagúnou alebo sedením pod pavilónom pod holým nebom si vychutnajte neformálnu kuchyňu spojenú s úžasným výhľadom na horu Otemanu.

Príďte k západu slnka na tropický kokteil alebo sa usaďte pod hviezdami uprostred horiacich fakieľ. Na obed si hostia môžu vybrať z ľahkého občerstvenia vrátane sendvičov, šalátov a grilovaných jedál.

V noci Sands ponúka miestne a medzinárodné jedlá jemne naplnené ázijskými príchuťami. Počas vybraných nocí večeru sprevádza živá hudba a na pláži sa koná špeciálna tematická večera.

Dress code: Casual. Prosíme hostí, aby nosili neformálne oblečenie; plavky nie sú vhodné oblečenie v týchto priestoroch.

Sands Restaurant

Reef Restaurat

Pre stolovanie pod holým nebom s pozadím tyrkysovej lagúny je tu Reef Restaurant, miesto pod holým nebom, kde sa v neformálnom elegantnom prostredí podáva autentická stredomorská kuchyňa. Týždenné polynézske tanečné vystúpenia dopĺňa bohatý tematický bufet s medzinárodnými jedlami a miestnymi špecialitami, ako aj ázijské tematické večere.

Dress code: Resort Casual. Prosíme našich hostí, aby nosili dovolenkové neformálne oblečenie; plavky nie sú vhodné oblečenie v týchto priestoroch.

Reef Restaurat

Bubbles Bar

Najkrajším miestom pre happy hour a večerné aperitívy je Bubbles Bar s výhľadom na pokojnú lagúnu a na veľkolepý vrch Otemanu. Bubbles Bar je navrhnutý z tradičných polynézskych materiálov a ponúka širokú škálu originálnych kokteilov.

Happy Coctail Hour: Od 17:00 do 18:00 a od 21:00 do 22:00 (každý deň okrem tematických večerov)

Bubbles Bar

South Beach Bar

Lehátka a plážové stoličky v piesku sú znakmi South Beach Baru, salónika pri lagúne, ktorý ponúka chladené koktaily v tieni kokosových paliem. Tento bar v rezorte Bora Bora s vlastným Mai Tai, typickým coctailom Francúzskej Polynézie, je čarovným miestom na stretnutie s priateľmi, relax alebo načerpanie energie zo smoothies, občerstvenia a ľahkého jedla.

Sands Bar & Sunset Theater

Sands Bar & Sunset Theater

Sands Bar sa nachádza v reštaurácii Sands a ponúka výhľad na bielu pláž rezortu s jedinečným výhľadom na horu Otemanu. Tento bar otvorený od 10:00 do 18:30 sa špecializuje na ľahké jedlá a občerstvenie a exotické špeciality. Keď obloha začína svoju okúzlujúcu show, usaďte sa v Sunset Theater s drinkom Tiki alebo vlatným výberom zo zoznamu koktailov.

Sands Bar & Sunset Theater

Romantic Experiences

Predstavte si večeru osvetlenú hviezdami na pláži alebo nádherné raňajky doručené na kanoe do vašej vily nad vodou. V rezorte vytvorili špeciálne romantické kulinárske zážitky a svadobné balíčky Bora Bora, aby bola vaša dovolenka skutočne nezabudnuteľná.

Raňajky doručené na kanoe do vašej vily nad vodou

Intímne a sofistikované romantické večere zahŕňajú všetky ingrediencie, vďaka ktorým sa vy a vaša láska budete cítiť mimoriadne výnimočne – spomeňte si na francúzske šampanské, gurmánske menu a zvodnú výzdobu. Tím concierge rád vytvára výnimočné udalosti na oslavu príležitostí, ako sú zásnuby, narodeniny, výročia a svadby, alebo jednoducho oslavuje vašu lásku. K dispozícii je reštaurácia Reef alebo vaša vila alebo pláž, kde si tieto výnimočné chvíle môžete vychutnať. Raňajky na kanoe sú v takomto veľkolepom a romantickom prostredí nevyhnutnosťou. Vynikajúce jedlo pre dvoch je doručené na terasu vašej vily nad vodou v tradičnom kanoe a veľkolepým spôsobom naaranžované na vašej terase.

Romantické večere

Tieto rozprávkové zážitky sú krásnymi oslavami Francúzskej Polynézie, ktoré si vychutnáte v najintímnejšom prostredí rezortu The InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa. Prekvapte svojho partnera živou, voňavou kvetinovou výzdobou alebo súkromným obradom obnovenia sľubu, ktorý vám poskytne milý personál.

Spa & Wellness

Deep Ocean Spa

Medzi tyrkysovými lagúnami a tmavomodrým oceánom sa Deep Ocean Spa nachádza v samom srdci The InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa. S viac ako 4000m² prírody, Deep Ocean Spa ponúka priestory pre hydroterapiu, starostlivosť o krásu a jemnú energiu. Bungalovy nad vodou so sklenenou podlahou vám umožnia obdivovať morský život počas vašej chvíľky oddychu, či už osamote alebo s partnerom. Okrem svojej idylickej polohy ponúkajú kúpele Deep Ocean Spa procedúry využívajúce prírodné výhody vody čerpanej z hlbín Pacifiku. Starostlivosť o tvár ťaží z odborných znalostí značky Algotherm, špecialistu na morskú dermokozmetiku. Okrem regeneračných pleťových terapií, najmodernejších ošetrení a starostlivosti o krásu ponúkajú komplexné fitness centrum a relaxačnú miestnosť.

Deep Ocean Spa

Svadby

Svadobná cesta a Svadba

Či už ste vo Francúzskej Polynézii a chcete oslaviť svoj zväzok, obnoviť svoje sľuby alebo si vychutnať romantickú dovolenku, tím concierge v The InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa vám rád pomôže zorganizovať váš vysnívaný deň.

Svadobná cesta a Svadba

Svadobné balíčky

Tradičná polynézska svadba je pulzujúca, radostná a multizmyslová. Tiež je nádherne jedinečná, so zmesou slávnostných osláv a vzrušujúcej zábavy. V súlade s polynézskymi zvykmi sa obrad koná za prítomnosti tradičného kňaza, s miestnymi tanečníkmi a hudobníkmi. Autentická svadba alebo obnovenie sľubu na Bora Bora je prísľubom plného vzrušenia a spomienok, ktoré vydržia celý život.

Svadobné balíčky

Svadobné miesta

Rezort ponúka od súkromných až po bohaté svadobné obrady, niekoľko špeciálnych miest, z ktorých každé má osobitú atmosféru. Svadobná kaplnka so skleneným dnom umožňuje klasickú svadbu na ostrove Bora Bora, zatiaľ čo exteriér ponúka pláž s výhľadom na horu Otemanu a prostredie divokej džungle. A možno to čo hľadáte, je oficiálny zväzok na radnici vo Vaitape.

Svadobné miesta

Podujatia

Objavte naše jedinečné priestory, ktoré sú ideálne na organizovanie vašich vnútorných alebo vonkajších podujatí, veľkých alebo malých.

Konečným zážitkom pre skupiny je premena celého nášho objektu na váš vlastný a zaručuje najvyššiu úroveň personalizácie, súkromia, intimity a exkluzívneho prístupu k hosťom.

Podujatia

Možnosti ubytovania

Galéria