Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Vila nad vodou Teremoana s dvoma spálňami a bazénom

Vila nad vodou Teremoana s dvoma spálňami a bazénom

2 Bedroom Teremoana Pool Villa

Exkluzívna vila nad vodou s bazénom Teremoana ponúka nádherný výhľad na horu Otemanu a je ideálna pre tých, ktorí na svojej dovolenke hľadajú maximálne súkromie.

Luxusná vila nad vodou má rozlohu 322m², vrátane terasových plôch s rozlohou 108m². Súkromný vonkajší bazén s rozlohou 19m² sa nachádza vedľa priestrannej terasy a terasy s lehátkami na opaľovanie a ponúka priamy prístup do oslnivej lagúny. Táto vila je luxusná a zvýrazňuje elegantný a moderný dekor s prvkami tradičného polynézskeho dizajnu. Jeho poloha je navrhnutá tak, aby maximalizovala súkromie pre svojich hostí.

Vila nad vodou má rozľahlú obývaciu izbu s konferenčným stolíkom so skleneným dnom na pozeranie na lagúnu, ako aj kanceláriu a jedálenský stôl pre šesť osôb. Izbový servis je k dispozícii 24-hodín denne. V každej z dvoch hlavných spální je manželská posteľ otočená k širokému oknu s výhľadom na pozoruhodnú lagúnu a ostrov. Táto vila má dve kúpeľne, z ktorých každá má samostatný sprchovací kút, dvojitú vaňu a dvojité umývadlo.

Hostia ubytovaní vo Vile nad vodou Teremoana s bazénom môžu využívať tieto ďalšie výhody:

  • Špeciálne privítanie v rezorte s kvetmi.
  • Denné bezplatné dopĺňanie minibaru (voda, ovocný džús, sóda a pivo).
  • Oslobodenie od poplatkov za izbovú službu za raňajky vo vile pri všetkých rezerváciách.
  • Špeciálny jednodňový vstup do našich renomovaných zariadení Deep Ocean Spa pre každého hosťa (požadovaný minimálny vek: 16 rokov).
  • Bezplatnú dopravu medzi rezortom Thalasso a naším sesterským rezortom Le Moana (platí pre bežný program lodnej dopravy).
  • Exkluzívny darček na rozlúčku pri odchode.

Počet osôb: 8 dospelých / 4 dospelí a 4 deti

Rozloženie postelí: 2x manželská posteľ, 2x rozkladací gauč

Veľkosť: 341m²

Galéria