Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Maitai Polynesia Bora Bora

Nechajte sa ukolísať prírodou v jej najčistejšej podobe, najkrajšími západmi slnka, bielou plážou a tyrkysovou lagúnou, bohatou na koralové a tropické ryby, raje, žraloky a fascinujúci podmorský život. Maitai Polynesia Bora Bora sa nachádza v tropickej záhrade a v blízkosti jednej z najžiadanejších lokalít Bora Bora, pláže Matira. Tento rezort ponúka cenovo dostupné ubytovanie na pláži a nad vodou a väčšina jeho izieb má nádherný výhľad na lagúnu.

Reštaurácie

Maitai Polynesie Bora Bora ponúka mnoho očarujúcich miest na vychutnanie si dobrého jedla alebo kokteilu. V Maitai Polynesia Bora Bora sú k dispozícii dve reštaurácie a personál vám rád pripraví lahodný kokteil alebo odporučí skvelé víno k vášmu jedlu.

Haere Mai Restaurant

Objavte eklektický mix francúzskej kuchyne a polynézskych chutí v jedlách pripravovaných personálom, ktorého profesionalita a láskavosť vás poteší. Haere Mai znamená v tahitčine „Poď sem“ a atmosféra reštaurácie je veľmi príjemná a romantická.

Jeden večer v týždni, v závislosti od ročného obdobia, sa v reštaurácii Haere Mai ponúka veľkolepá polynézsky večer. Polynézsky večer sa nesie v duchu polynézskych tancov, hudby a jedla. K dispozícii je aj detské menu.

Haere Mai Restaurant

Tama’a Maitai

Reštaurácia Tama’a Maitai sa nachádza priamo na pláži. Tama’a Maitai znamená „Dobrú chuť“ a a reštaurácia je postavená v tradičnom polynézskom štýle. Atmosféra je neformálna a uvoľnená a na menu nájdete ľahké jedlá, šaláty, pizzu, lahodné hamburgery, čerstvo ulovené ryby a ďalšie špeciality.

Manuia Bar

Manuia Bar vás rád privíta v autentickom bare s vkusným dekorom a neformálnou a uvoľnenou atmosférou. Vychutnajte si jemne tóny hudby pri popíjaní drinku v bare v srdci tropickej záhrady. Manuia Bar je ideálnym miestom na oddych a relaxáciu alebo stretnutie pri exotickom koktaile, osviežujúcom miestnom pive alebo skvelým pohárom vína.

Beach Bar

Beach Bar je otvorený počas dňa v Treštaurácii Tama’a Maitai.

Možnosti ubytovania

Galéria