Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Bungalov nad vodou Premium

Bungalov nad vodou Premium

Premium Overwater Bungalow

Ak počas svojho pobytu na Bora Bora hľadáte romantické ubytovanie v bungalovoch a chcete ten najlepší výhľad na lagúnu, viac súkromia s väčšou terasou, nedávno zrekonštruované bungalovy nad vodou Premium postavené v tahitskom štýle, splnia vaše očakávania.

V Maitai Polynesia Bora Bora sa nachádza 7 prémiových bungalovov nad vodou. Sklenený konferenčný stolík vám umožní sledovať podmorský život – s akváriom v životnej veľkosti pod vašimi nohami, ktoré sa hemží tropickými rybami, zvedavými rajami a fascinujúcou podvodnou faunou. Zo svojho súkromného balkóna máte priamy prístup do krištáľovo čistej lagúny. Drevená terasa zdvojnásobuje vonkajší priestor štandardných bungalovov nad vodou, aby ste si lepšie užili panorámu s nádhernými odtieňmi modrej lagúny Bora Bora. Premium Overwater Bungalow v hoteli Maitai Polynesia Bora Bora je tiež vybavený ďalšou rozkladacou pohovkou, na ktorej je možné ubytovať tretiu osobu. Všetky bungalovy sú vybavené klimatizáciou a stropným ventilátorom a každý deň je k dispozícii upratovanie.

Počet osôb: 2 dospelí / 3 dospelí

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ, 1 rozkladací gauč

Veľkosť: 45m² (15m² terasa)

Galéria