Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Le Bora Bora by Pearl Resorts

Le Bora Bora by Pearl Resorts sa nachádza uprostred jemnej krásy a pokojného raja na ostrove Bora Bora a ponúka autentický polynézsky zážitok spojený s luxusným ubytovaním a službami.

Le Bora Bora by Pearl Resorts sa nachádza na Motu Tevairoa, len desať minút loďou od letiska a pätnásť minút od dediny Vaitape. Rezort sa môže pochváliť autentickým polynézskym štýlom a architektúrou, niektoré z izieb patria k najtradičnejším izbám na ostrove Bora Bora. 108 izieb a víl sa nachádza v krásnej tropickej záhrade, na pláži alebo nad oslnivej lagúne.

Reštaurácie

Vo Francúzskej Polynézii je množstvo chutných čerstvých produktov. Chutné tropické ovocie, jedny z najlepších rýb na svete, výber mäsa od blízkeho novozélandského suseda a hlavne ten francúzsky savoir-faire! V rezorte Le Bora Bora nájdete tri reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou s francúzsko – polynézskym nádychom a jeden bar. A ak hľadáte niečo špeciálne, rezortný tím vám pomôže zorganizovať romantickú večeru na pláži alebo v súkromí vašej vily či apartmáne.

Otemanu Restaurant

Otemanu reštaurácia sa nachádza na najvyššie položenom bode v rezorte. Raňajky sa podávajú formou bufetu s výhľadom na oslnivú lagúnu a horu Otemanu, zatiaľ čo večera vám dáva možnosť stolovať pod hviezdnou oblohou.

Otemanu ponúka jedlá medzinárodnej kuchyne s kreatívnym francúzsko-polynézskym nádychom. V pondelok a piatok si vychutnajte tradičnú a pulzujúcu živú polynézsku show s bufetom s tichomorskými lahôdkami a s medzinárodnými jedlami.

Miki Miki Restaurant

Pri relaxovaní v bazéne alebo na pláži, nebudete musieť chodiť príliš ďaleko za chutným obedom!

Od chutných grilovaných rýb alebo mäsa až po ostrovnú špecialitu „poisson cru“, misy, hamburgery, farebné šaláty alebo chutné cestoviny a pizze, v reštaurácii Miki Miki je množstvo možností, na ktorých si vaše jazýčky pochutia.

Poerava Restaurant

Vychutnajte si kulinársky zážitok v intímnom a útulnom prostredí Poerava, gurmánskej reštaurácie rezortu.

Uaina Bar Bar

Uaina ponúka úchvatný výhľad na horu Otemanu. Vináreň s výhľadom na hlavný bazén je intímnym miestom s jedinečným šarmom, kde môžete popíjať jedno z vín vystavených vo veľkých presklených vitrínach. Pri aperitíve si tu s radosťou spríjemníte chvíle a ochutnáte lahodné sushi a syrové taniere. Po večeri poteší hostí tlmená atmosféra a pestrý výber digestív.

Manuia Bar

Bar Manuia, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti bazéna, je ideálnym miestom na koktaily, ktoré si môžete vychutnať uprostred tichého oceánu. Vo večerných hodinách si vychutnajte krásnu ostrovnú atmosféru s osviežujúcim nápojom alebo digestívom.

Room service

Izbová služba je k dispozícii 24 hodín denne. Objednajte si raňajky do vášho bungalovu alebo apartmánu nad vodou na tradičnom kanoe. Taktiež si môžete vychutnať skvelú večeru v súkromí vášho bungalovu s krásnym výhľadom na lagúnu.

Spa & Wellness

Tāvai Spa

Kúpele Tāvai, ktoré sa nachádzajú v sviežej záhrade rezortu, sú pozvánkou na oddych a regeneráciu.

Vo Francúzskej Polynézii bola matka príroda veľmi štedrá a produkty a procedúry Tāvai Spa boli navrhnuté tak, aby vám priniesli zažité tradície masáží a liečebných rituálov. Doprajte si polynézsku masáž alebo masáž horúcimi kameňmi, pripravte svoju pokožku na slnko telovým peelingom pod sprchou Vichy alebo vyskúšajte signature „Le Bora Bora“.

Obnovte telo a myseľ!

Svadby

Svadobná cesta a svadba

Ostrov Bora Bora bol stvorený pre romantiku. Pre lagúnu, ktorá je známa ako jedna z najkrajších na planéte, a horou Otemanu, ktorá sa majestátne týči k oblohe, robí tento ostrov ohromujúco krásnym.

Ostrov Bora Bora je láska na prvý pohľad. Nie je lepšie miesto na oslavu vašej lásky, míľnik alebo obnovenie vašich sľubov! Raňajky doručené na tradičnom kanoe do vášho bungalovu nad vodou, večera podávaná na pláži alebo na vašej terase nad vodou, intímny plážový ceremoniál alebo veľkolepá oslava, podľa vášho želania je poslaním a tím rezortu je tu, aby váš sen premenil na skutočnosť.

Možnosti ubytovania

Galéria