Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Doprava na Bora Bora

Napriek tomu, že ostrovy nie sú veľmi veľké, auto je nevyhnutnosťou. Na ostrovoch funguje aj autobusová doprava, ale ustálený cestovný poriadok nečakajte. Jednoducho sa postavíte na autobusovú zastávku a čakáte. Ak chcete využiť čas na ostrove Tahiti a Moorea naplno, môžete si prenajať auto. Lacnejšou a veľmi obľúbenou alternatívou je prenajatie skútra, ak vám neprekáža občas zmoknúť a ťahať batožinu nepohodlným spôsobom.

Na ostrov Bora Bora sa viete dostať z Tahiti dvoma spôsobmi a to letecky a trajektom. Vo francúzskej Polynézii sú dve hlavné letecké spoločnosti, ktoré lietajú medzi ostrovmi. Letecké spoločnosti lietajú niekoľko krát denne a let trvá približne 50 minút. Cesta trajektom trvá približne 8 hodín. Trajekty chodia raz do týždňa čo v súbehu s veľmi dlhou plavbou nepredstavuje alternatívu pre dovolenkárov, ktorí sú časovo ohraničení.

Na ostrov Moorea sa viete dostať z Tahiti dvoma spôsobmi a to letecky a trajektom. Letecké spoločnosť lietajú jeden až dvakrát denne a let trvá 10 až 15 minút. Cesta trajektom trvá približne 30 až 45 minút. Trajekty chodia viackrát do dňa.

Avšak toto všetko vy nemusíte vôbec riešiť, pretože cestujete s nami. Kompletná doprava od vystúpenia z lietadla, odvoz na ubytovanie, prevoz trajektom na ostrov Moorea, doprava po ostrovoch, letecká preprava na Bora Bora a iné ostrovy podľa itineráru až po odvoz na letisko v Papeete vám bude zabezpečená.