Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Zájazd na Tahiti, Zájazd na Mooreu, Zájazd na Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Zájazd na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj, Tahiti Tourisme, Air Tahiti Nui, Air Tahiti

© 2024 Stingray Studio

Ukážka zájazdu na Bora Bora s Moana Travel

Z Bratislavy vám bude zabezpečený odvoz na letisko Schwechat (Viedeň). Odchod z Bratislavy bude vždy stanovený 4 hodiny pred odletom zo Schwechatu. Náš delegát vás odvezie a bude vás sprevádzať po check-in na letisku. Letí sa zo Schwechatu (Viedeň) do Charles de Gaulle (Paríž). Let z Viedne do Parížu trvá menej ako 2 hodiny. V Paríži si oddýchnete v pohodlí hotela pred dlhou cestou do raja, ktorá začne hneď na druhý deň ráno. Ráno sa presuniete z hotela, ktorý je hneď na letisku na let smer Tahiti. Nemusíte sa ničoho báť, letisko je veľmi dobre značené a budete mať dostatok času na presun. V prípade, že by ste s čímkoľvek potrebovali pomôcť budeme neustále na telefóne. Počas cesty na Tahiti budete musieť absolvovať hodinovú zastávku v USA. Podpalubnú batožinu si nemusíte brať so sebou, pretože budete nastupovať do toho istého lietadla a na to isté miesto. Budete prechádzať cez kontrolu, kde predložíte ESTA, zoberú vám otlačky prstov a dostanete pečiatku do pasu. Pokračujete ďalej, kde vás už budú navigovať zamestnanci našej partnerskej leteckej spoločnosti Air Tahiti Nui. V prípade, že by ste potrebovali pomôcť budeme non stop k dispozícii na telefóne. Let z Parížu na Tahiti trvá 24 hodín v krásnom tyrkysovom Boeingu 787-9 Tahitian Dreamliner.

Moana Travel Tip: Odporúčame navštíviť ostrov Tahiti, Moorea a Bora Bora. Na ostrove Tahiti sa jeden deň aklimatizujeme na podnebie, užijeme posledné výdobytky mesta a presúvame sa do skutočného raja, na ostrov Moorea. Veríme, že ostrov Moorea sa vám hlboko zaryje do srdca ako nám, je to láska na prvý pohľad. Trošku sa popreháňame po kopcoch, ponoríme sa do tyrkysovej vody a spoznáte všetkých priateľov, ktorých máme na ostrove. Spoznáte skutočný obraz a rytmus polynézskej kultúry. Aby sme si doplna oddýchli a mohli ste sa vrátiť plný síl domov, presunieme sa na ostrov Bora Bora. Ostrov Bora Bora je maličký a rezorty si svojich klientov híčkajú, budete sa mať ako v bavlne. Rozprávky o princeznách a princoch sa vám budú zdať skutočné, pretože sa po celú dobu vo Francúzskej Polynézii budete cítiť ako v rozprávke.

Ubytovanie

Paríž

Moxy Paris Charles de Gaulle Airport, Moxy Sleeper, Guest Room

Tahiti

Kon Tiki Tahiti, Tahitian Homes, Raňajky

Moorea

Villa Eutierra, Vila (Celý objekt)

Bora Bora

Le Bora Bora by Pearl Resorts, Lagoon Overwater Bungalow, Raňajky

Itinerár

1. deň(Bratislava, Viedeň & Paríž)
Cesta do raja začína už na Slovensku

Náš navoňaný vodič na luxusnom aute vás vyzdvihne u vás doma, pomôže vám naložiť batožinu a presuniete sa na medzinárodné letisko do Viedne. Po krátkom lete do Parížu si oddýchnete v príjemnom hoteli na letisku, odkiaľ na ďalší deň poletíte 5 hviezdičkovou leteckou spoločnosťou Air Tahiti Nui priamo do raja. Už po nástupe do lietadla vám začne vaša exotická dovolenka.

2. deň (Tahiti)
Príchod do Francúzskej Polynézie na ostrov Tahiti

Po pristáti na medzinárodnom letisku v Papeete, v hlavnom meste Francúzskej Polynézii, na ostrove Tahiti vás budeme netrpezlivo očakávať s kvetinovým vencom Lei na privítanie. Následne sa presunieme na ubytovanie v samom srdci mesta. Príchody sú s spravidla večer a v súbehu s únavou po cca 24 hodinovom cestovaní sa v tento deň stihneme len uvítací drink.

3. deň (Tahiti)
Spoznávame Tahiti, cesta okolo ostrova, osvieženie v troch tahitských vodách

V tento deň sa hneď ráno vydáme zoznámiť s džungľou a navštívime krásne vodopády. Počas dňa sa budeme kúpať v troch vodách, vo vodopádoch, v jaskyni a lagúne. Hneď ráno po krátkej zahrievacej prechádzke džungľou sa okúpeme v jednej z nich, vo vodopáde. Presunieme sa na mystické miesto Marae, po ceste navštívime čiernu pláž. Následne podnikneme osvieženie v miestnej jaskyni a na záver sa okúpeme v horúcej lagúne. V prípade záujmu môžeme navštíviť svetoznámu vlnu Teahupo‘o.

4. deň (Tahiti & Moorea)
Po stopách nevýznamnejšieho Slováka, najvzdialenejší pamätník M. R. Štefánika, svetoznáma tržnica v Papeete, ochutnávka remeselných pív a presun na ostrov Moorea

Ráno vyrážame do najznámejšej tržnice v Papeete. Trhovisko nám ponúka široký záber sortimentu. Ďalej naše kroky povedú k najvzdialenejšiemu pamätníku M. R. Štefánika, kde sa bez vopred vybaveného povolenia dostanete len so šťastím. V tento deň navštívime reštauráciu s najlepšími pivnými špecialitami v celej Francúzskej Polynézii. Naše kroky potom povedú k hlavnému prístavu kde sa dozvieme viacero historických medzníkov. Presun na ostrov Moorea ktorá trvá zhruba 45 minút loďou. Následne vás odvezieme na vaše nové magické ubytovanie s dychberúcim výhľadom.

5. deň (Moorea)
Celodenný výlet na súkromný ostrov *

Dnes nás čaká celodenný výlet v lagúne a na súkromnom ostrovčeku. Navštívime naše najlepšie kamarátky raje a žralokov, dosýta sa najeme domácich špecialít pripravených v podzemnej peci. Navštívime korálové záhrady plné rozmanitého podmorského života a vychutnáme si jedno z najkrajších miest na svete.

6. deň (Moorea)
Pozorovanie a kúpanie sa s najväčšími cicavcami na svete, štvorkolkami cez ananásové polia

Dnes sa vyberieme na pozorovanie veľrýb. Najdôležitejšia misia bude veľrybu nájsť, ale keď ju uvidíte vypúšťať gejzíry alebo vyskakovať z vody bude to stáť za to. Ak si trúfnete, tak si spolu s týmito majestátnymi tvormi aj zaplávame 😉 Po ceste môžeme natrafiť na húf delfínov, určite sa stavíme pozdraviť aj raje a žraloky. Štvorkolkami sa prevezieme po vnútrozemí ostrova. Prejdeme cez ananásové polia, ochutnáme domáce džemy a navštívime miestnu destileriu. Po ceste sa zastavíme pozrieť sladkovodných úhorov žijúcich vo voľnej prírode.

7. deň (Moorea)
Návšteva vodopádov, šnorchlovanie medzi tiki soškami, návšteva vanilkovej farmy a tropickej záhrady, po stopách polynézskych predkov, spoznávanie legiend ostrova a oddych pri západe slnka

Odskočíme si na kratšiu prechádzku k vodopádom, objavíme okúzľujúce miesto s rôznymi ovocnými stromami, tropickými kvetmi a vanilkovou farmou. Nájdete tu aj obchod, kde môžeme ochutnať čerstvé ovocné džúsy, džemy, med alebo vanilku. Osviežime sa v lagúne a predstavíme si podvodný život plný farieb spolu s tiki soškami. Dnes tiež objavíme krásu džungle. Prevedieme vás cez krásne zákutia srdca ostrova a turistiku zakončíme na vyhliadke, z ktorej uvidíme rozsiahle ananásové polia spolu s horou Rotui. Prejdeme cez archeologické náleziská a porozprávame sa o živote Polynézanov. Deň zakončíme odpočinkom na pláži.

8. deň (Moorea)
Celodenný relax v lagúne a na luxusnej party lodi s toboganom *

Dnes nás čaká plavba po lagúne, kde sa stretneme s priateľskými rajami a žralokmi. Môžeme sa šnorchlovať a obdivovať úžasné tropické ryby, koralové útesy a to všetko z luxusnej lodi so šmýkačkou. Perfektný deň zakončíme tradičným jedlom na nádhernom súkromnom ostrove.

9. deň (Moorea)
Preskúmame najkrajšiu lagúnu na svete na vodných skútroch, návšteva hory s dychberúcim výhľadom, ochutnávka ovocných džúsov a smoothie

Vybláznime na vodných skútroch (Jet Ski). Vyskytnú sa nám nádherné výhľady na magický ostrov Moorea. Keď už budeme povytriasaní pozdravíme ešte našich najlepších kamarátov raje a žralokov. Zažijete nezabudnuteľný výhľad na zátoku Opunohu, vrch Rotui a severnú stranu ostrova Moorea. K vyhliadke trvá cesta približne 30 minút a je mierne náročná pre jej prudšie stúpanie, ale na druhej strane nič čo by sa nedalo zvládnuť. Cestou prechádzame cez ovocné sady a na vrchole je krásny výhľad na tyrkysovú lagúnu a mohutnú horu Rotui. Po ceste z vyhliadky sa pre osvieženie zastavíme v príjemnom stánočku s čerstvým ananásovým džúsom alebo ovocným smoothie. Ak zatúžite po dobrom domácom džeme môžete absolvovať ochutnávku džemov. Nájdete tu množstvo domácich dobrôt, ktoré potešia vaše chuťové poháriky.

10. deň (Moorea)
Džungľou do samotného srdca ostrova, polynézska šou *

Dnes absolvujeme veľmi obľúbenú turistickú trasu pre jej krásny panoramatický výhľad na hory vystupujúce z jasne tyrkysovej lagúny, ktoré sú obrastené machom až po samotné vrcholčeky. Na ceste budeme prechádzať rozmanitými scenériami džungle. Trasa je mierne náročná a okruh trvá približne štyri hodiny. Po mierne náročnejšej ceste sa zastavíme na malé miestne osvieženie plné domácich dobrôt. Večer sa naladíme na polynézsku šou plnú tanca, spevu, hudby a sprevádzanú výborným jedlom.

11. deň (Moorea & Bora Bora)
Presun do perly Pacifiku na legendárny ostrov Bora Bora

Dnes sa pobalíme a presunieme sa na legendárny ostrov Bora Bora. Ubytujeme vás v magickej chatke nad vodou a zvyšok dňa budete relaxovať a objavovať rezort.

12. deň (Bora Bora)
Prehliadka perlovej farmy, relax v rezorte a večer v polynézskom rytme

Vyberieme sa na perlovú farmu, kde sa oboznámime so vznikom perly. Po prednáške sa vyberieme na pláž a zvyšok dňa si budete užívať výhody rezortu. Večer si užijeme v polynézskom štýle, tanec, hudba a výborné jedlo.

13. deň (Bora Bora)
Pozorovanie najväčších rají a popíjanie drinkov na rezortnej pláži

Dnes navštívime kamarátky Manty a trošku pošnorchlujeme lagúnou. Mnoho zvedavých rýb sa príde na vás pozrieť a budú sa predvádzať v plnej svojej kráse. Poobede vás odprevadíme na pláž a budete si užívať slniečka.

14. deň (Bora Bora)
50 odtieňov modrej z vtáčej perspektívy

Dnešný deň si užijete ostrov Bora Bora z úplnej inej perspektívy. Vyhliadkový let vrtuľníkom vám umožní uvidieť 50 odtieňov modrej a nezabudnuteľné pohľady na ostrov Bora Bora.

15. deň (Bora Bora & Tahiti)
Rozlúčka s Francúzskou Polynéziou

Posledný deň sa rozlúčime s krásnym ostrovom Bora Bora a presunieme sa na ostrov Tahiti, na medzinárodné letisko.

Čo je zahrnuté v cene?

 • Transfer BA <-> VIE
 • Letenky VIE <-> CDG
 • Letenky CDG <-> PPT
 • Letenky medzi ostrovmi Tahiti, Moorea a Bora Bora
 • Trajekt medzi ostrovmi Tahiti a Moorea
 • Ubytovanie Paríž, Tahiti, Moorea a Bora Bora
 • Transfer ubytovanie <-> letisko
 • Transport po ostrove Tahiti a Moorea počas celého pobytu
 • Vybavenie Etis, eTA, ESTA, všetky potrebné dokumenty pre vstup do Francúzskej Polynézie
 • Program a výklad v slovenskom jazyku na ostrove Tahiti a Moorea
 • Strava počas dní označených s hviezdičkou *
 • Profesionálne nafotenie Vašej dovolenky
 • Moana Travel balíček: Sim karta, opaľovací krém, sprej proti komárom, malé darčeky Zapožičanie výbavy na šnorchlovanie na ostrove Tahiti, Moorea

V cene sú zahrnuté všetky náklady na dopravu, t.j. letenky (medzinárodné lety aj lety medzi ostrovmi), ale aj všetky náklady spojené s dopravou medzi ostrovmi a na ostrovoch. Zahrnuté sú komplet náklady na ubytovanie. Ďalej celý opísaný program vyššie. Zahrnutá je taktiež strava v tie dni, ktoré spolu absolvujeme celodenné výlety. Pochopiteľne je v cene zahrnuté sprevádzanie a výklad v slovenčine. Zapožičanie výbavy na šnorchlovanie, opaľovacie krémy a lokálna sim karta s internetom. Profesionálne nafotenie vašej dovolenky a množstvo ďalších výhod, ktoré si bližšie môžete pozrieť v sekcii Prečo cestovať s nami na Bora Bora.

Čo nie je zahrnuté v cene?

 • Transport po ostrove Bora Bora
 • Program na ostrove Bora Bora
 • Naše osobné sprevádzanie na ostrove Bora Bora
 • Vyhotovenie profesionálnych fotografií a videa na ostrove Bora Bora
 • Cestovne poistenie, Storno poistenie zájazdu
 • Strava mimo dni označených s hviezdičkou *
 • Zapožičanie výbavy na šnorchlovanie na ostrove Bora Bora

V cene nie je zahrnuté cestovné poistenie, storno poistenie zájazdu a náklady na stravu mimo dní, kedy spoločne absolvujeme celodenné výlety. Na vyžiadanie vám vieme vyhotoviť aj profesionálne video z vašej dovolenky vrátane leteckých záberov.

Orientačná cena
9900€ / osoba

Pozrite si kompletnú ponuku zájazdov alebo si vyklikajte zájazd na mieru a vyžiadajte si cenovú ponuku s itinerárom podľa Vašich predstáv.